Szanowni Przedsiębiorcy! Świetni pracownicy czekają!

W systemie www.zawodowcy.org , możecie Państwo bezpłatni znaleźć wartościowych pracowników, praktykantów a także stażystów. Do dyspozycji pracodawców jest niemal 19 tys. uczniów i absolwentów wielkopolskich szkół. W powiecie kościańskim zarejestrowanych jest już 669 osób. W systemie można też publikować oferty szkoleń skierowane do uczniów.

Każda firma z powiatu kościańskiego może całkowicie za darmo zarejestrować się w systemie i bardzo precyzyjnie określić, jakich osób szuka. W odpowiedzi otrzyma informację o kandydatach z odpowiednimi umiejętnościami w formie listy osób uszeregowanych wg procentowego wskaźnika dopasowania kompetencji. To duża oszczędność czasu, bo na rozmowę kwalifikacyjną pracodawca będzie mógł zaprosić kandydatów w najwyższym stopniu spełniające jego oczekiwania.

Aktualne informacje o projekcie, formularz rejestracyjny oraz wersję demo projektu znaleźć można na stronie www.zawodowcy.org.

Projekt „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe” to projekt systemowy realizowany w ramach Priorytetu IX Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 9.2.

Liderem w projekcie jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Partnerem Politechnika Poznańska. Projekt powstaje we współpracy z partnerami i instytucjami współpracującymi, m.in. wielkopolskimi Starostwami Powiatowymi, Powiatowymi Urzędami Pracy, organizacjami pracodawców z Wielkopolski oraz wieloma instytucjami związanymi z kształceniem zawodowym i rynkiem pracy.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Świetni pracownicy czekają

wrpo-2007-2015

INNOWACYJNA GOSPODARKA

logo-samorzad-wielkopolski