Szanowni Przedsiębiorcy!

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej TechMatch, która odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2015 r., w Londynie (ExCel London), przy okazji odbywającej się konferencji i targów wystawienniczych Interop London.

Interop London to 3-dniowe wydarzenie o charakterze konferencyjno-targowym zaprojektowane dla specjalistów z szeroko pojętego sektora rozwiązań technologicznych, którzy poszukują nowych możliwości biznesowych, chcą nawiązać nowe kontakty, jak również zapoznać się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

Interop London odbywa się w trakcie trwania London Technology Week – serii wydarzeń celebrujących wysoką pozycję Londynu w rankingu kluczowych światowych centrów innowacji i nowoczesnych technologii, oferującego niezliczoną ilość imprez biznesowych i networkingowych dla przedstawicieli związanych z sektorem nowoczesnych technologii.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli sektora MŚP, start-upów, inwestorów, przedstawicieli uniwersytetów oraz ośrodków naukowo-badawczych działających w branżach technologicznych, takich jak:

Technologie ICT dla zdrowia,
Inteligentne miasta,
E-commerce,
Sektor bankowości fintech,
Sektor cloud hosting,
Digital marketing.

Udział zarówno w giełdzie TechMatch jak i w Interop London jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://www.b2match.eu/techmatch2015

Więcej informacji na temat wydarzenia: http://www.interop.co.uk/, http://londontechnologyweek.co.uk/

Liczba miejsc jest ograniczona.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Międzynarodowa giełda kooperacyjna TechMatch, 16-18 czerwca 2015 r., Londyn

wrpo-2007-2015

INNOWACYJNA GOSPODARKA

logo-samorzad-wielkopolski