Weź udział w 43 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Naczelną Organizacją Techniczną, innymi ministerstwami, urzędami kontrolnymi, instytucjami ubezpieczeniowymi oraz partnerami społecznymi.

Upowszechnianie innowacyjnych projektów jest niezwykle ważne. Konkurs ma wieloletnią tradycję, a zaprezentowane w nim rozwiązania poprawiły bezpieczeństwo pracy. Udział w nim mogą brać nie tylko pracodawcy, ale także pracownicy, którzy dążą do zmian w swoim miejscu pracy  - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Celem konkursu jest wyróżnianie tych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a także opracowań naukowych, których zastosowanie przyczyniło się do poprawy warunków pracy.

Czytaj więcej...

KARTA WADIALNA

Przedsiębiorco! Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. wie, jak zwiększyć możliwość odniesienia sukcesu biorąc udział w kilku przetargach jednocześnie nie angażując gotówki!

PORĘCZENIE WADIALNE
Zgodnie z art. 45 ust. 6 pkt. 5 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo Zamówień Publicznych dopuszcza się wnoszenie wadium przetargowego w formie poręczeń udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9.11.2000r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  - w tym SAMORZĄDOWY FUNDUSZ PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH SP. Z O.O. W GOSTYNIU.

Czytaj więcej...

WARP przygotował dla wielkopolskich przedsiębiorców nową, atrakcyjną ofertę pożyczkową w ramach Inicjatywy JEREMIE.
 Nie zwlekaj!
Dowiedz się już dziś na jakich warunkach można otrzymać      
pożyczkę raz,dwa,trzy !
Całkowite oprocentowanie pożyczki raz,dwa,trzy gwarantowane jest na poziomie 1,23 % w skali roku.
                    Możesz starać się nawet o 1 milion złotych!
Komplet dokumentów dostępny będzie w ciągu 123...godzin.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo.

W dniach od 9 do 12 czerwca 2015 odbędzie się kolejna już edycja Targów ITM Innowacje Technologie Maszyny. Targi odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a szczegółowy program targów można znaleźć na stronie http://technologie.mtp.pl/pl/ .

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie ma do dyspozycji osiem biletów na targi, nabyć je można w biurze Stowarzyszenia przy ul. Dworcowej 1 (budynek PKP). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zwiedzania ekspozycji i udziału w programie wydarzeń targów.

Jesteś tutaj: Start Aktualności

wrpo-2007-2015

INNOWACYJNA GOSPODARKA

logo-samorzad-wielkopolski